بلوک نیوجرسی | شرکت عمران واژه،اُواکو

ایمنی حمل و نقل یکی از زیربخش های اصلی در زمان بهره برداری از جاده ها و معابر می باشد. استفاده از حفاظهای بتنی(نیوجرسی بتنی) با ابعاد و مشخصات مناسب در جداسازی معابر و جاده ها، به سبب توانایی بالا در کنترل خودروهایی که از مسیر منحرف می شوند، می تواند بخش قابل توجهی از خسارات جانی و مالی تصادفات را کاهش دهد.

 اين قطعه اولين بار در سال 1968 در کانادا شهر نیوجرسی مورد استفاده قرار گرفت. در ایران نیز نخستین بار در سال 1375 توسط وزارت راه وترابري با نظارت مهندسین توانمند ایراني توليد گرديد که به منظور ايمن سازي سطح معابر و جدا سازي خطوط، استفاده در دوربرگردانها، کنار جاده های فرعی و نیز در رفوژ وسط خیابان های اصلی جهت ایجاد فضای سبز مورد استفاده قرار گرفت. حفاظ های بتنی مفصلی (نیوجرسی) معمولاً در طول های 1 الی 6 متری تولید میگردد که این قطعات مسلح بوده و دارای اتصالات جانبی جهت نصب یکنواخت می باشند. سهولت در تعویض نیوجرسی های آسیب دیده یکی از مزایای این محصول در مقایسه با موانع ترافیکی می باشد. هدف از طراحی نیوجرسی به حداقل رساندن خسارت در حوادث بین شهری، جاده ها و کاهش انحرافات و همچنین جلوگیری از نور آزار دهنده خودرو های مقابل، در شب می باشد.

سفارشات عمده این محصول از سوی وزارت راه و ترابری، سازمان راهداری و شهرداری های مناطق مختلف جهت عملیات احداث جاده ها، مسیریابی ترافیکی و خطوط تقسیم بزرگراه ها می باشد.

نیوجرسی
نیوجرسی
نیوجرسی
نیوجرسی
نیوجرسی